ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תביעות ביטוח

  עו"ד תביעות ביטוח

  עו"ד הבקיא בתחום יקבל את מסמכי ההצטרפות לביטוח / לקרן הפנסיה, יבדוק את התקנון הרלוונטי וינהל את התביעה בצורה יותר אפקטיבית מהלקוח עצמו, וכן יעמוד על מיצוי מלוא זכויות הלקוח, בהתאם לכיסוי הביטוחי הקיים.

  יש לזכור את תקופת ההתיישנות המקוצרת (על פי רוב 3 שנים בלבד מיום האירוע), תקופת האכשרה, החרגות והרחבות אפשריים וכו תקופת ההמתנה הייחודית לכל מוצר ומוצר. בחלק מביטוחי החיים למשכנתא, ובמידה והלקוח אכן רכש כיסוי מיוחד זה, ניתן למצוא גם הרחבות לאבדן כושר עבודה.

  משרדינו מייצגת לקוחות רבים מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, כולל ייצוג בבתי המשפט ובתי הדין לעבודה, וכן מייצג מעבידים הנתבעים בגין אי עריכת ביטוח.

  עורך דין תביעות ביטוח בנבנשתי-פסטינגר

  ענף הביטוח הפרטי מציע מגוון רחב של אפשרויות כיסוי ופוליסות. הנפוצים שבהם כוללים כיסוי למקרה מוות או אובדן כושר עבודה, הנכללים בדרך כלל בהסדרים פנסיוניים כמו קרנות פנסיה או ביטוח מנהלים. בנוסף, אנשים רבים בוחרים בביטוח סיעודי פרטי או ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופות החולים או מקומות העבודה שלהם. פוליסות ביטוח קיימות בתחומים שונים, כגון כיסוי נזקי גוף, כיסוי נזקי רכוש ועוד. במסגרת כיסוי נזקי רכוש, ישנן פוליסות ביטוח מבנה שיכולות להיות חלק מביטוח משכנתא או גופים נפרדים. ישנן גם פוליסות ביטוח מקיף וצד ג', פוליסות נגד גניבת רכוש ופוליסות ביטוח עסק, בין היתר. פוליסות ביטוח נזקי גוף כוללות ביטוח חיים, פוליסות תאונות אישיות, פוליסות ביטוח חובה, פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח מחלות קשות ועוד. עורך דין תביעות ביטוח ישמח לסייע לכם בכל שאלה בתחומים אלו.

  יתרונותיו של עורך דין תביעות ביטוח

  פוליסת ביטוח היא חוזה בין שני צדדים, מצד אחד חברת הביטוח, ומהצד השני, המבוטח. חוזה זה  מתאר את הכיסוי, החרגות, התנאים, התנאים, סכומי הביטוח, האזהרות וההרחבות. למרבה הצער, לקוחות רבים אינם מודעים לכיסוי הביטוחי שלהם וייתכן שלא יבינו שהפוליסה שלהם בוטלה או שקיימות בה החרגות עד שהם מגיעים לרגע המימוש במקרים חריגים כגון תאונה או נזק המחייב אותם להגיש תביעה. במקרים כאלה אנו נדרשים באופן מידי לקבל ייעוץ של עורך דין תביעות ביטוח. ישנם מקרים בהם הלקוחות לא קראו את תנאי הביטוח, זאת ממגוון רחב של סיבות, חוסר תשומת לב לקריאת הפוליסה, אי קבלה מחברת הביטוח או לא היו מודעים לתנאים הנלווים אליה. חוסר מודעות עלול להוביל לקשיים כאשר צריכים להגיש תביעה ובתוך כך לגלות שאין לכם ביטוח תקף או שהפוליסה לא מתאימה למצב. במקרים מסוימים, חברות הביטוח עשויות לדחות תביעות על רקע סיבות שונות כגון מקרה הביטוח שלטענתם לא התרחש, ביטול פוליסה, חוסר מידע על הלקוח, הונאה בתגמולי ביטוח, ואף היעדר כיסוי ביטוחי.

  פנו אל איש מקצוע מיומן ומנוסה

  אין ספק שהתעסקות מול חברות הביטוח השונות, דורשת מיומנות וידע, זאת בשל הבירוקרטיה הרבה שכרוכה בכך. לכן באם נתקלתם בבעיה או שברצונכם לתבוע חברת ביטוח, מומלץ לפנות אל עורך דין מיומן העוסק בתחום ויש לו ניסיון בתיקים דומים. משרד עו"ד בנבנשתי- פסטינגר מטפל בתיקים רבים בנושאי תביעות ביטוח, פנו אליהם לייעוץ.

  יתרונותיו של עורך דין תביעות ביטוח

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן