ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין פלילי בבאר שבע

  בנבנשתי-פסטינגר משרד עו"ד פלילי בבאר שבע

  אנשים אשר נחשדים בפלילים ומחפשים ייעוץ משפטי, לעיתים ממהרים להעסיק עורך דין המוכר למשפחה, או לחברים מבלי לבדוק את תחום התמחותו. בחירה בעורך דין ללא התמחות מספקת במשפט הפלילי, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולעשות הבדל משמעותי בין חופש למאסר. עורך דין פלילי מיומן הוא בעל תכונות חיוניות כגון כישורי משא ומתן, יכולות שכנוע, אינטליגנציה גבוהה, רהיטות, הסתגלות, חשיבה חדה ויצירתיות. מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי בבאר שבע המנוסה בתחום, מוקדם ככל האפשר. עורך דין כזה יעניק ייעוץ מקיף במהלך פגישות עם החשוד, הן לפני החקירה והן במהלך החקירה, במטרה למזער נזקים ואולי אף לפתור את התיק הפלילי. להשפעתו ולסיוע בשלבי החקירה יש חשיבות מכרעת.

  כיצד מתנהל עורך דין פלילי בבאר שבע?

  עורך דין פלילי בבאר שבע המלווה את החקירה, ייפגש עם החשוד, ידריך אותו כיצד לנווט את תהליך החקירה בצורה יעילה, יציג את גרסתו לאירועים ויפתח את קו ההגנה הטוב ביותר. הוא גם יסביר את זכויות החשוד, יציע תמיכה נפשית נחוצה ויעניק ביטחון במהלך מה שיכול להיות חקירה פלילית ממושכת ומאתגרת. לפיכך, מומלץ להעריך היטב האם לעורך דין מומחיות בתחום הפלילי לפני שתשכרו את שירותיו. איכות הטיפול והייעוץ המשפטי שאתם מקבלים, תלוי בניסיון של עורך הדין שיטפל בתיק שלכם. הניסיון משחק תפקיד מכריע, כמו בכל תחום. תקשורת, מערכת יחסים ואמון בין הלקוח לעורך הדין הפלילי, הם גורמים חיוניים שיש לקחת בחשבון. חוסר תקשורת ואמון בין השניים עלולים להזיק להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. אם הנך מתגורר באזור הדרום מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי בבאר שבע.

  ניסיון מקצועי חשוב לתוצאה הסופית

  בתחום ההליכים הפליליים, התוצאה הסופית עלולה להיות לרוב לא ודאית בשל גורמים שונים ואופן התגלגלות החקירה והמשפט. עורך דין פלילי בעל מוניטין ומיומן המתמחה בתחום זה, לעולם לא יבטיח ללקוח הבטחות לגבי תוצאה ספציפית בתיק הפלילי. חשוב לזכור כי לא כל החקירות הפליליות מביאות לידי הגשת כתב אישום נגד החשוד. התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח היא סגירת החקירה הפלילית מחוסר אשמה, מה שאומר גם אי רישום הפלילי. עורך דין פלילי מוסמך ומקצועי יציג בפני הלקוח את כל החלופות הקיימות בהתאם לנסיבות המקרה הספציפי שלו. משרד עו"ד בנבנשתי- פסטינגר, הינו משרד מנוסה וותיק המטפל בתיקים פליליים רבים, פנו אליהם לייעוץ.

  כיצד מתנהל עורך דין פלילי בבאר שבע?

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן